Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne Konopie: Marsz zwolenników marihuany w centrum Lublina

Utworzony przez krismiszcz, 30 września 2010 r. o 15:27 Powrót do artykułu
bull napisał:
kolego sympatyczny, możesz napisać alkohol przez 'ch' ale nie mariHuana! i ni cholery nie wiem o co chodzi w tej twojej myśli 'banalnej'?..ogarniamy sie.
człeniu drogi marichuana masz racje !!!!!!!! widze że ogarniety jestes niebywale dbasz by gandzie poprawnie pisać to wiadomo jest w tym najważniejsze a chodziło mi o to nie ogarniety ziomie że alkohol jest legalny a marichuana nie tylko dlatego ze łatwiej jest posadzic roślinke w domu niż wyprodukować alkohol a ponieważ jest coś takiego jak akcyza PAŃSTWU ZALEŻY ŻEBY LUDZIE PILI ALK NIŻ PALILI TRAWKE W SWOICH OGRODACH W KUR IŁEŚ MNIE TYM NIEOGARNIECIEM TYPIEE ATEN CYTAT TO SŁOWA KAZIKA STASZEWSKIEGO POSŁUCHAJ OGARNIJ I DOPIERO COŚ NAPISZ Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie Nie gadaj mi tu chopie, że to max radykalny W sumie to taka myśl banalna Mniej szkodliwa marihuana Prosta w uprawie jest nielegalna Bo trudniej obłożyć jest taką akcyzą I czerpać podatki dla zgrai Niech wódka, co twarda, zabija conocnie Przynajmniej my żreć co tam mamy, he CZYTAJ I SIE OGARNIAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada napisał:
No bardzo mi szkoda tych biednych ludzi którzy na trzezwo nie potrafią odnalezc się w realnym świecie tylko muszą prac sobie te skąpe-małę móżdżki:(,jakimś gównem bo byc może nie jest to cięzki narkotyk ale znam pare osób co pala maryche i sprane łby mają że ho ho,ludzie zakompleksieni,mało ambitni,tępi muszą się znieczulac to znaczy uzaleznic się od czegoś co dodaje im odwagi,wtedy wychodza z tak zwanego cienia i czuja się dowartościowani,przykre to ale prawdziwe,wy biedni ludzie palcie sobie to gówno gdzieś w kącie chałupki i siedzcie cicho ,po co się tak afiszowac tu nie ma się czym szczycic,że jesteście narkomanami,po co dawac przykład młodym dzieciakom którzy jeszcze nie mają pomysłu na życie,niech będa bardziej ambitni ,a nie przymuleni wymuszonym przez maryche smiechem,no bo niby jest tak wesoło? a normalnie bez najaranki tez sie tak cieszycie? czy dołka łapiecie i kombinujecie skąd wziąsc na działke maryśki?Ludzie dajcie spkój tej paranoji.
Odezwal sie czlowiek, ktory weekendu bez browara nie przezyje. Powiedz mi gosciu ze nie pijesz .....??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bull napisał:
jak cie mama kiedyś puści na dyskoteke, ale nie taką szkolną albo na wakacje ze znajomymi..ale to za pare ładnych lat to bedziesz mogła sie wypowiedziec wtedy co, gdzie i jak kogo cieszy i zczym co się jada. a na razie ogranicz sie do swego ogniska domowego i takie nurtujące pytania zadawaj tacie i mamie bo na forum nikt ci na twoje dziecinne rozterki nie ma czasu i ochoty odpowiadać. powiem tyle - nie wiesz nic, nie znasz sie, złam się. dobranoc. jutro szkoła, idź spać.
Słuchaj dziecko jak ja latałam po dyskotekach w tym zasranym lublinie i całej polsce to ty jescze szczałes w nocniczek:),jak widziałam pijanych,najaranych i nacpanych gówniarzy rzygajacych po kiblach i wstrzykujacych sobie here,bo zaczynali od maryski a potem była za słaba to ty zaczynałes jesc kaszki z duza dziurką w smoczku i mamusi nosiła cie na ramieniu żebyś grzecznie spał,tyle co ja w zyciu widziałam i przezyłam to ty nawet w internecie nie wyczytasz bo ksiazke to ty na oczy widziałes przez przypadek,wiec nie filozofuj dziecko sztucznej generacji i wirtualnego seksu,spij dobrze i sie nie denerwuj.jeszcze przed snem wskocz na fotosik.pl i poogladaj zdjecia znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glos z za swiatow napisał:
Odezwal sie czlowiek, ktory weekendu bez browara nie przezyje. Powiedz mi gosciu ze nie pijesz .....??
Browarek lubie,i chetnie chetnie,alkohol i owszem wszystko w rozsadnej ilości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal, żal , żal na takie podejście brak mi słow, Pół dzieci z gimnazjum przyjdzie i bedzie "walczyć o legalizacje" haha ogarnijcie się wkoncu, ruszcie d*** i weźcie się za robote, szkołe,a Ci co mają wiecej niz 18 lat i palą to dla mnie dno i chodząca żenada... Gimnazjum taaa robi się głupoty, sama wiem co robiłam, ale to taki poje*** wiek, ale jeżeli robią to osoby starsze ponoć" dojrzałe" haha to tylko pogratulować ... Nie wstydz wam że dwudziestolatka Was poucza?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gów no się znasz wiele osób pali i pracuje , robi kariere a trawka i pomaga ciebie raczej żal szkoda słow na was PSEUDO MĘDRCY Z KOSMOSU NIE ZNACIE SIE TO DAJCIE NA SPOKÓJ NIE PALE ALE IDE NA MARSZ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
Słuchaj dziecko jak ja latałam po dyskotekach w tym zasranym lublinie i całej polsce to ty jescze szczałes w nocniczek:),jak widziałam pijanych,najaranych i nacpanych gówniarzy rzygajacych po kiblach i wstrzykujacych sobie here,bo zaczynali od maryski a potem była za słaba to ty zaczynałes jesc kaszki z duza dziurką w smoczku i mamusi nosiła cie na ramieniu żebyś grzecznie spał,tyle co ja w zyciu widziałam i przezyłam to ty nawet w internecie nie wyczytasz bo ksiazke to ty na oczy widziałes przez przypadek,wiec nie filozofuj dziecko sztucznej generacji i wirtualnego seksu,spij dobrze i sie nie denerwuj.jeszcze przed snem wskocz na fotosik.pl i poogladaj zdjecia znajomych.
Co za durne spoleczenstwo. Gdzie ja nie bylem/am co nie widzialam. Bierz pod uwage, ze skoro jestes tyle starsza od kolegi bull to powinas brac pod uwage ze swiadomosc spoleczna w czasach Twoich mlodzienczych wybrykow byla zupelnie inna niz teraz. Wezmy czasy swietnosci zespolu Dzem. Myslisz ze Riedel jak by wiedzial to co teraz ucza w szkole o narkotykach (nie mowie tu o specjalistycznej wiedzy) to bawil by sie w kompot? Jaral by jointy. Papierosy - w dymie papierosowym sa takie skladniki jak w rozpuszczalniku, trutce dla szczurow i kupa jeszcze innych chemikaliow. A mimo to sa legalne. Jak wejdziesz na strone jakiegos koncernu tytoniowego i przejrzysz historie marki dowiesz sie ze od ktoregos tam roku w danej marce umiescili substancje uzalezniajace. Nikt sie z tym nie kryje mozna to wyczytac na stronie (jak sie dobrze poszuka). Alkohol - ile ludzi pije codziennie (napewno wiecej niz pali ziolo)? Ile osob cierpi przez to ze ktos pije? Najgorszy najbardziej szkodliwy alkohol pije sie za malolata (bo na normalny jakosciowo nie ma kas) sprobowac trzeba bo zakazane jest. Ile osob mniej by palilo gdyby maryha nie byla zakazana? Bo to co zakazane przyciaga. Kazdy mial by prawo sprobowac i wyrazic swoia opinie na ten temat. Ilu w srod nas jest profesorwo ilu ludzi wyksztalconych w dziedzinie uzywek. Na temat alkoholu i papierosow mozna sie wypowiadac bo zrodla sa ogolno dostepne a na temat trawy trzeba naprawde poszukac zeby znalesc jakies badania lub wypowiedzi ludzi ktorzy cos znacza w nauce. A nie powielac jakies legendy czy opowiesci przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z Kazika to był bardzo ładnie każdy tu sobie rozmawia broniąc własnego poglądu więc nie będę gorszy:) wódka niszczy codziennie całe rodziny i nikt-przede wszystkim miłościwie nam panujący rząd RP-nic na ten temat głośno nie mówi bo podatki z tego tytułu są znaczne.gdyby matoły zalegalizowały pozytywne palenie to i to musieliby obłożyć podatkiem co doprowadziłoby do powstania kolejnej szarej strefy-więc pewnie wynika to z ich lenistwa... wnoszę o legalizację żeby barany na wiejskiej mogły wykazać się odruchami ludzkimi i udowodnić, że jednak pracują a nie czynią grabież w biały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada prawie spadlem z krzesla po przeczytaniu twojego postu,nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz i kto ci naopowiadal takich glupot ze zaczyna sie od trawki a pozniej wali here,tak sie sklada ze znam duzo osob ktore pala po kilka-kilkanascie lat okazjonalnie trawke a nigdy w zyciu nie siegnely po inne narkotyki,maja normalne rodziny,prace,robia kariere i w niczym im to nie przeszkadza ze lubia czasami zapalic.Wszystko jest dla ludzi,narkotyki tez,ale dla tych myslacych i majacych umiar.Wszystkim tym ktorzy najwiecej i najglosniej szczekaja jaka trawka jest zla polecam zapoznanie sie z raportem WHO nt. szkodliwosci marihuany i sprobowanie osobiscie,a najlepiej w ogole nie wypowiadajcie sie niedouczone barany w tematach o ktorych nie macie pojecia,idzcie lepiej bronic jakiegos krzyza i lizac po fi***ku swojego proboszcza albo walnijcie cwiartke wody i poznecajcie sie nad waszymi rodzinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro marihuana jest taka zla to dlaczego w samym Los Angeles ponad 700 aptek sprzedaje medyczna marihuane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie czy Ci wszyscy zwolennic trawki zaakceptowali by jakby ich dzicko paliło to g*wno ? Chodz Ci nałogowcy nie wiem czy będą wstanei splodzic potomka po takiej dawce trucizny która wpływa negatywnie na narżądy rozrodcze. A nawet jesli urodzi sie dziecko to będzie miało wieksze szanse posiadania wad genetycznych. bull wyzej nadmienił ze "THC hamuje rozwój raka i działa przeciwbólowo". Tak w szczegolnosci jesli jest to rak płuc lub krtani wywołany przez palenie :] A działa przeciw bolowo dlatego ze zaburza osrodek percepcji co nie wpływa pozytywnie na mózg. A najgłupszy i zarazem najczestszy argument za palniem który mnei rozbraja jest takie ze "marihuana rozjasnia umysł". NIestety jest wrecz przeciwnie , ona zaciemnia umysł i myslenie bez zapalenia jointa sprawia trudnosci. O skutkach ubocznych mozna pisac i pisac bez konca a pozytywnych argumentów "za paleniem nie" widac. Chyba ze ktos jest mi w stanie podac jakis konkrenty argument ? Choc watpie zeby taki sie znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie małolaty w trwaka dzisiaj zawiera dużo więcej substancji THC - została zmodyfikowana genetycznie, substancja THC rozkłada się w organizmie bardzo długo jeżeli regularnie jaracie to to gówno kumuluje sie, po wypaleniu jednej trawki po ok 1 mies. w organizmie zostaje połowa THC, jeżeli jaracie np. raz w tygodniu to THC z przed 12 tygodni jest jeszcze w organizmie - obliczcie sobie ile skumulowało się jej w organizmie - w muzgu oblepiło szare komórki. Alkohol organizm neutralizuje po 24 godzinach i macie porównanie. Jeżeli chodzi o szkodliwe działanie papierosów to jedna trawka dostarcza do organizmu tyle samo substancji trujących co wypalenie ok. 10 papierosów. Argument,że Bóg stworzył to zioło dla szczęścia ludzi jest stałym argumentem ćpunów- bo to naturalne. Nie mieszajcie w to Boga bo on na pewno nie chce by ludzie chodzili ogłupieni trawą, a poza tym dzisiejsza trawa to ulepszona przez człowieka wersja natury - genetycznie zmodyfikowana. Wszystko w niewielkich ilościach może być lekarstwem: alkohol, wino, piwo także marycha ale jeżeli służy do odużania się to na pewno nie działa zdrowotnie na organizm. Przypomnijcie sobie ćpuny jak czujecie się następnego dnia po zażyciu dużej dawki waszego lekarstwa czy macie ochotę zdobywać świat czy jesteście totalnie zdołowani i nic się wam nie chce. Szkoda mi was bo marnujecie sobie całe życie- jeżeli ktoś wam mówi że zna osoby na wysokich stanowiskach jarające trawę to jest kłamcą - prędzej czy później straci to stanowisko i pracę przez trawę, a jarając trawę zamykacie sobie dostęp do wielu zawodów np kierowca, urzędnik państwowy i wszystkie inne które wymagają niekaralności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment raportu WHO dla człowieka który pisał kilka postów wyzej o potwierdzeniu nieszkodliwosc marihuany przez WHO. PS. Zastanawiam sie jak zdałes test gimnazialny czytania ze zroumiem ? A moze to trudne zadanie jest jeszcze przed Tobą ? ..."Często u palaczy występuje też rozdrażnienie, z którym starają się najczęściej walczyć przez przyjęcie kolejnej dawki THC. Marihuana w wyraźny sposób osłabia też zdolność przyswajania sobie nowych informacji. Jeśli palisz - licz się z konsekwencją kłopotów z nauką. Badania wykazują, że u palaczy marihuany zwykle pogarsza się pamięć, uwaga i koncentracja (raport WHO)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy jesteście czy po prostu lubicie chodzić w kagańcu nałożonym przez władzę?? jeba.ć system!! każdy ma swój mózg i ma najświętsze prawo używać go również do spieprzenia sobie życia o ile nie stosuje się do zasad z góry narzuconych przez "mędrców" rozmaitej maści i pokroju jak wy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden będzie palił całe życie marihuanę i przy niej zostanie, a drugi pójdzie dalej. To tak samo jak z alkoholem, jeden będzie sobie cedził piwo całe życie, gdy drugi już dawno się zapije, taka prawda. Sam osobiście nie palę marihuany ani nie biorę cięższych używek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Dlaczego patologia domaga się uznania jej za coś normalnego? Chcecie ćpać to ćpajcie i trujcie się, ale na własną odpowiedzialność. Dopalacze wam nie wystarczą??? Możecie na własne życzenie w biały dzień zaćpać się na śmierć taj jak już nie jeden głupi gówniarz to zrobił. A wtedy ja już będziecie zdychać na ulicy to ja wam nawet w żaden sposób nie pomogę by nie ograniczyć waszej swobody i prawa do zaćpania się... Do nauki barany!!!
Wszystkich mających podobne poglądy do w.w. zachecam do poczytania na temat konopii, by umieli przytoczyć sensowne argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henniexs napisał:
komuchy jesteście czy po prostu lubicie chodzić w kagańcu nałożonym przez władzę?? jeba.ć system!! każdy ma swój mózg i ma najświętsze prawo używać go również do spieprzenia sobie życia o ile nie stosuje się do zasad z góry narzuconych przez "mędrców" rozmaitej maści i pokroju jak wy!!
Co Ty cały czas z tymi komuchami ? Sądzac po tych Twoich wypowiedziach wnioskuje ze młodosc spedziłes w PRL'u i odczówałem ucisk włądzy wiec teraz powinienes docenic ze wiele od tamtego czasu sie zmnieło. Treaz jestes wolnym człowiekiem i mozesz robic co chcesz oczywiscie ponosząc za to pełne konsekwencje. A gdyby nie było zasad był by haos. A Twóje propagandowe hasło "j*bać system" to nic innego jak pusty slogan. Ten system Cie wychował. System nie jest winny tylko wartosci jakie wynosisz z domu albo i nie wynosisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę,gimnazjum chce publicznie się integrować ze sobą i znalazło pretekst? Może najpierw by lekturę jakąś przeczytać czy wzory skróconego mnożenie ogarnąć,a dopiero później próbować być dorosłym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIOŁO BYŁO, JEST I BĘDZIE JARANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahuj napisał:
człeniu drogi marichuana masz racje !!!!!!!! widze że ogarniety jestes niebywale dbasz by gandzie poprawnie pisać to wiadomo jest w tym najważniejsze a chodziło mi o to nie ogarniety ziomie że alkohol jest legalny a marichuana nie tylko dlatego ze łatwiej jest posadzic roślinke w domu niż wyprodukować alkohol a ponieważ jest coś takiego jak akcyza PAŃSTWU ZALEŻY ŻEBY LUDZIE PILI ALK NIŻ PALILI TRAWKE W SWOICH OGRODACH W KUR IŁEŚ MNIE TYM NIEOGARNIECIEM TYPIEE ATEN CYTAT TO SŁOWA KAZIKA STASZEWSKIEGO POSŁUCHAJ OGARNIJ I DOPIERO COŚ NAPISZ Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie Nie gadaj mi tu chopie, że to max radykalny W sumie to taka myśl banalna Mniej szkodliwa marihuana Prosta w uprawie jest nielegalna Bo trudniej obłożyć jest taką akcyzą I czerpać podatki dla zgrai Niech wódka, co twarda, zabija conocnie Przynajmniej my żreć co tam mamy, he CZYTAJ I SIE OGARNIAJ
nie zesraj sie człeniu tylko...ogarnij sie! marihuana rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...